Handel i Dział Logistyki

Bartosz Łańcucki

Dyrektor Handlowy

telefon: 784 012 157

e-mail: bartosz.lancucki@agroartim.pl

Anna Plata

Specjalista ds. realizacji umów

telefon: 734 442 832

e-mail: anna.plata@agroartim.pl

 

Bogusław Staszewski

Handlowiec Regionalny

Region środkowo-wschodni

telefon: 608 549 255
e-mail: boguslaw.staszewski@agroartim.pl

Wojciech Ostrowski

Handlowiec Regionalny

Region północno-wschodni

telefon: 608 549 252
e-mail: wojciech.ostrowski@agroartim.pl

Wiktor Kwitek

Handlowiec Regionalny

Region północno-zachodni

telefon: 532 754 605
e-mail: wiktor.kwitek@agroartim.pl

Andrzej Lichnerowicz

Handlowiec Regionalny

Region kujawsko-pomorski

telefon: 734 442 829
e-mail: a.lichnerowicz@agroartim-elewatory.pl

Skontaktuj się z handlowcem:

Magazyn zbożowy STACHY

Stachy 13;
12-160 Wielbark

tel. 89 672 40 50
e-mail: elewator.stachy@agroartim.pl

Dawid Ejdys

Kierownik Zakładu

telefon: 734 442 836

e-mail: dawid.ejdys@agroartim.pl

Skontaktuj się z magazynem :

Magazyn zbożowy STAWIEC

 

Stawiec 16;
82-100 Nowy Dwór Gdański

tel. 55 615 20 02
mail: elewator.stawiec@agroartim.pl

Marek Gas

Kierownik Zakładu

telefon: 608 523  156

e-mail: marek.gas@agroartim.pl

Skontaktuj się z magazynem :